Изображение пользователя bistot.

Персональная информация

Лицо
Физическое лицо
ФИО/Наименование юридического лица
Бистот
Контактный номер телефона
+38(067)406-16-16
Корпоративный веб-сайт
http://www.bistot.ua/
Кратко о себе/описание компании

БІСТОТ – офіційно зареєстрована в Україні торгова марка (ТМ) з гарною репутацією.
Індекси Міжнародної класифікації товарів і послуг (ТМ)БІСТОТ:

Кл. 6 - Звичайні метали та їхні сплави; металеві будівельні матеріали; перемісні металеві конструкції та споруди; металеві матеріали рейкових колій; металеві кодоли і дріт; дрібні металеві вироби; металеві труби; сейфи; вироби із звичайних металів, що не належать до інших класів; руди; всі товари, що включені до 6 класу.

Кл. 17 - Каучук, гутаперча, гума, азбест, слюда і вироби з них, що не належать до інших класів; пластмасові матеріали на виробничі потреби; пакувальні, защільнювальні, ізоляційні матеріали; неметалеві гнучкі труби; всі товари, що включені до 17 класу.

Кл. 19 - Будівельні матеріали неметалеві; будівельні неметалеві жорсткі труби; асфальт, смола і бітум; неметалеві перемісні споруди; неметалеві пам'ятники; всі товари, що включені до 19 класу.

Кл. 37 - Будування; лагодження; встановлювання устатковання; всі послуги, що включені до 37 класу.

Кл. 40 - Обробляння матеріалів; всі послуги, що включені до 40 класу.

Кл. 42 - Науково-технологічні та проектно-дослідницькі послуги; послуги промислового аналізування та досліджування; розробляння та проектування комп'ютерної техніки і програмного статку; правничі послуги; всі послуги, що включені до 42 класу.

История

Время участия
2 года 31 неделя